Informace o nás

Stanislav Matějovský, předseda představenstva

SMTC, a.s. vlastní rozsáhlý areál v Hradci Králové, ve kterých jsou společnosti podnikající v oblasti nákladní automobilové dopravy, autobusové dopravy a poskytující služby motoristům.

Naše společnost SMTC, a.s. Hradec Králové tento areál postupně rozvíjí s cílem vybudovat moderní centrum pro motoristy při vjezdu do Hradce Králové, v blízkosti dálnice D11. Za téměř dvě desítky let našeho působení jsme realizovali řadu investic vedoucích ke zkvalitnění vnitřního a vnějšího vybavení budov, posílení místní infrastruktury a tak dále.

Při naši práci těžíme z mnohaletých zkušeností získaných při provozování závodních týmů (www.csms.cz). Tyto zkušenosti přenášíme také do této oblasti naší činnosti, přičemž cílem je postupně zkvalitňovat toto motoristické centrum v bezprostřední blízkosti dálnice D 11. Proto jsme se také spojili s firmami, které patří k předním ve svém oboru a snažíme se jim vytvářet co nejlepší podmínky pro jejich práci v našich prostorách. V roce 2017 došlo ke strategickému spojení s firmou Hesti (www.hesti.cz), což se v budoucnu projeví v rozšíření a zkvalitnění služeb naší společnosti.

Věřím, že tato naše aktivita postupně zpříjemní život všem, kteří nás navštíví. Pokud budete mít dotazy či připomínky, kontaktujte nás na adrese info@smtc.cz, rádi Vám je zodpovíme.

Pro bližší informace volejte telefonní číslo +420 602 171 971 nebo pište na e-mail info@smtc.cz.Provozovatelem webu je společnost SMTC, a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše